1 - 1 av 1

Avslutad | Pant – Tisdag 5 juni 2018

Klubbad för

Grafiska Blad, Mapp Halmstadsgruppen 45 år, Sven Jonson, Waldermar Lorentzon, Stellan Mörner, Axel Olson, Erik Olson, Esaias Thoren, signerade och daterade, 65x50

Utrop: 3 800 kr