1 - 7 av 7
Just nu klubbas Lilla Klockor online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 5 juni 2018

Klubbad för

GEORG JENSEN, ljusstakar, stål, Cobra, design Constantin Wortmann, en höjd 20cm en höjd 16cm,

550 kr

Utrop: 600 kr

Solglasögon Ray-ban, RB3025, lite skeva

375 kr

Utrop: 300 kr

Guldtacka, Pamp, Suisse Fine Gold 999,9 50g snr: C008759

Utrop: 19 600 kr

Ljusstakar, Skultuna, 2st 12,4cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Bägare, i Tenn, 5st höjd: 10,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, grafiskt blad, Claes Folcker, signerad 51/100, signerad, 40x30 exkl ram

25 kr

Utrop: 50 kr

Penna, St Dupont, förgylld, nr:5G3PK85, kulspets, med diamanter 8xca0,02ct

850 kr

Utrop: 425 kr