1 - 20 av 25
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 juli 2018

Klubbad för

Hermes, Sandaler ett par, stl: 41, i tygpåse

Palmgrens smyckesskrin, brunt skinn, 28x19cm H: 11cm, i tre sektioner

Cykeldelar 11st, Mavic, + Cykelsadel Serfas ARC Kevlar. Ej med på visning.

Träskulptur Döderhultarn av Axel Persson (1868-1925) "Bondgumma i hyckele", signerad, saknar pinne

Utrop: 6 000 kr

Skulpturer i trä 3st, Axel Petersson "Döderhultarn" Oskarshamn, en signerad 1918, en saknar en pinne

Mulberry, axelväska i brunt präglad läder, Kongo, 38x6,5x28cm, skyddsknapp saknas på undersidan, visst slitage, snr: 211189

Utrop: 1 000 kr

Mulberry, ryggsäck i brunt präglat läder, Kongo, 16x8,5x29cm, justerbara axelremmar, visst slitage, snr: 007856

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Seriegrafi, Romero Britto "Absolut Vodka", Figur med vodkaflaska, signerad och numrerad Romero Britto 199/250, ramstorlek 96x116,5cm

Utrop: 7 200 kr

Louis Vuitton, Väska, Favourite PM. D EBE samt Plånbok Zippo Coin Purse, med kvitto, bruksslitage, i dustbags och orginalkartonger

5 200 kr

Utrop: 3 600 kr

Kuvertväska i plast, ser ut som en ihoprullad Elegance-tidning, repor, med läderband

125 kr

Utrop: 250 kr

Leksaksbil, Asakusa Toy, Opel GT, batteridriven (batterier saknas), sprucken bakruta, bucklor, med klistermärken, repig undersida

Utrop: 800 kr

Tillbringare, Georg Jensen, Ilse, design Ilse Crawford, höjd: 26cm

850 kr

Utrop: 700 kr

Ask, Svenskt tenn, Hjärta med lock, design: Estrid Ericson, höjd: 2,5cm, i ask och tygpåse

600 kr

Utrop: 250 kr

Väska, Mulberry, Alexa, nr.5034509, slitage, bortskavd färg på metalldetaljer

Solglasögon 1 par, Ray Ban Wayfarer, nr.RB2140, 902 54/18 3N, repor på bågarna, med putsduk i fodral

350 kr

Utrop: 425 kr

Solglasögon 1 par, Ray Ban New Wayfarer, nr.RB2132, 710 55/18 3N, med putsduk, i fodral

Utrop: 550 kr

Kandelaber trearmad mässing Höjd: 25,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar mässing ett par Höjd: 7cm

Utrop: 50 kr

Ljusstakar mässing ett par Höjd: 8,5cm

175 kr

Utrop: 50 kr