1 - 5 av 5

Avslutad | Pant – Tisdag 17 juli 2018

Klubbad för

Elgitarr, Schecter, Diamond series, South Korea, snr: W10120841, svajarm saknas, i mjukt fodral

Akustisk gitarr, Yamaha F310, snr.HLM155508, tillverkad i Indonesien, repigt plektrumskydd, i mjukt fodral

Utrop: 800 kr

Elgitarr, 7-strängad, Ibanez, S-series S7420, snr.I091100538, tillverkad i Indonesien, utbytta delar, repor, stötskador, i mjukt fodral

1 900 kr

Utrop: 800 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt, Yamaha, modell: YFL-31, snr.055477, tillverkad i Japan, huvud i silver, bucklor, repor, slitna putor, i fodral. Ej med på visning.

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr Fender Telecaster USA (60-years 1951-2011) Olympic Pearl, låsbara stämskruvar, original case Fender, axelrem. Ser.nr: US23049312, som fint skick

8 900 kr

Utrop: 5 500 kr