1 - 20 av 28
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 juli 2018

Klubbad för

Sked, S830 26,9g

Utrop: 100 kr

Serveringsbestick, Gaffel 265mm och 290mm, förgyllt stål, skaft i silver 833 brv. 227g

375 kr

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar 2st, S830, gravyr 30,8g

Utrop: 125 kr

Cigarettetui, S830, gravyr invändigt, emaljdekor 107,7g

350 kr

Utrop: 400 kr

Moccaskedar, 6st HC Andersen Evelyn S830 110mm 82,8g

250 kr

Utrop: 300 kr

Moccaskedar, 3st Kungasilver, Madeleine 110mm 38,5g

125 kr

Utrop: 150 kr

Punschkoppar, 6st S830 184g

600 kr

Utrop: 750 kr

Soppslev S830 brv: 147,8g, 450mm, bucklor, monogramstämpel, med träskaft

Utrop: 450 kr

Matskedar 6st S830 248,4g 183mm, modell: Rosenholm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Matskedar 6st S830 240,4g 183mm, modell: Rosenholm

750 kr

Utrop: 900 kr

Gafflar 6st S830 225,1g 181mm, modell: Rosenholm

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Gafflar 2st S830 73,7g 181mm, modell: Rosenholm

250 kr

Utrop: 275 kr

Knivar 6st 396,3g 199mm, modell: Rosenholm, blad i rostfritt stål

1 000 kr

Utrop: 750 kr

Knivar 2st 116,7g 199mm, modell: Rosenholm, blad i rostfritt stål

275 kr

Utrop: 225 kr

Teskedar 9st. S830 203,3g 124mm, Gammal Fransk

650 kr

Utrop: 800 kr

Bordsknivar 6st. S830 392,0g 200mm, Rosenholm, repiga, fyllda skaft, blad i rostfritt stål

650 kr

Utrop: 600 kr

Smörgåsgafflar 2st. S830 37,2g 138mm, Rosenholm, repiga

Utrop: 150 kr

Moccaskedar 5st. S830 43,1g 100mm

150 kr

Utrop: 200 kr

Skål S835 108,0g, höjd: 4cm

350 kr

Utrop: 425 kr

Ask S830 40,5g 5x3,5x1,5cm

375 kr

Utrop: 150 kr