1 - 3 av 3

Avslutad | Pant – Tisdag 14 augusti 2018

Klubbad för

Målning, olja på pannå, Esaias Thorén (1901-1981), signerad E. Thorén, daterad -63, 23x59cm, i ram

4 000 kr

Utrop: 2 900 kr

Målning, akvarell på papper, Primus Mortimer Pettersson (1895-1975), signerad PMP, gulnat papper, 34x46cm, i ram

Utrop: 3 000 kr

Målning på papper fastlimmat på träskiva, osignerad, Ivan Agueli (1869-1917), med förgylld träram 32x27cm