1 - 4 av 4

Avslutad | Pant – Tisdag 14 augusti 2018

Klubbad för

Talva, Relief i stengods av Åke Holm "Valfiskaren" 29x31,5cm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Blandteknik, Stellan Mörner (1896-1979), signerad Mörner, 34x47cm, i ram med glas

850 kr

Utrop: 1 200 kr

Akvarell oläslig signatur, motivmått 46,5x33,5cm, i glas och skadad ram

Utrop: 500 kr

Grafiskt blad signerat: Maurice Moberg (1923-2014), nr31/100, motivmått 10X20cm, med glas och ram