Avslutad | Pant – Tisdag 14 augusti 2018
Klubbad för
Ljusstakar 1 par S830 416,4g, Tore Eldh, Ceson, höjd: 18cm, gipsfyllda bottnar, slitage på manschetterna, repiga med små bucklor