1 - 20 av 20

Avslutad | Pant – Tisdag 6 november 2018

Klubbad för

Kopparstick, 12st med planscher med motiv ur William Shakespeares litteratur, 1800-tal, en med sprucket glas

Väska Hugo Boss, i skinn, med axelrem och dustbag, 40x12,5x30cm

2 100 kr

Utrop: 2 600 kr

Väska Louis Vuitton Neverfull GM Damier Azur, 39x19,5x31cm, brukslitage på insidan

5 300 kr

Utrop: 3 900 kr

Cyckelhjul, 2st, Reynolds Vigand, kolfiberhjul 28", utan däck. Ej med på visning.

Värmeljushållare två st. Skultuna Kin Votives av Rune Claesson Koivisto

200 kr

Utrop: 125 kr

Filofax Mulberry, läder, 13x17,5cm, bruksskick

325 kr

Utrop: 375 kr

Portfölj, Vilo Sainz, skinn, 40x27cm, slitna kanter

200 kr

Utrop: 200 kr

Solglasögon, Rayban Jackie Ohh, RB4101 860/51, med putsduk i fodral i originalkartong

550 kr

Utrop: 300 kr

Sjal, Burberry, 220x70cm, 51% ull, 49% siden

2 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Biljardkö, Players, Tiger, Nr 1510, längd: 149cm, i fodral. Ej med på visning.

425 kr

Utrop: 350 kr

Matbestick nysilver 2 Gafflar 223mm 3 Skedar 223mm Svensk Spetsig

Dalahäst, Höjd: 38,5cm, små skador finns

1 200 kr

Utrop: 400 kr

Dalahästar 3st Höjd:7cm, 8cm, 11cm, små nagg

275 kr

Utrop: 100 kr

Schackbräde i trä med tillhörande pjäser i trä, pjäserna förvaras i brädet. Ø52cm

350 kr

Utrop: 450 kr

Grönsakskniv Global, GS-5, bladets längd: 15cm, design Yoshikin, brukslitage

700 kr

Utrop: 250 kr

Allkniv Oriental Global, GS-58, bladets längd: 12cm, design Yoshikin, brukslitage

550 kr

Utrop: 200 kr

Underlägg till glas/kaffekopp 12st trä, inre Ø 5,4cm, yttre Ø 9,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Mässings ljusstakar 2st Höjd: 14cm repor fins

375 kr

Utrop: 50 kr

Mässings ljusstakar 2st Höjd: 7cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Mässings vas Höjd: 18cm

125 kr

Utrop: 50 kr