1 - 17 av 17

Avslutad | Pant – Tisdag 6 november 2018

Klubbad för

Elgitarr Gibson Les Paul Studio, snr. 94059512, USA (-99), två stämskruvar bytta, lagat huvudbrott, spricka i plektrumskydd, i hårt Gibson fordral

3 500 kr

Utrop: 4 500 kr

Elektroakustisk gitarr Cort AD810E OP, snr:150516977, i nyskick, i fodral som ej passar

450 kr

Utrop: 425 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbal Profile Hi-Hat 14" . Ej med på visning.

25 kr

Utrop: 125 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbal, Hi-Hat 14" i skadat fodral. Ej med på visning.

Utrop: 150 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel, Campanella, bruksskick, i hårt fodral. Ej med på visning.

375 kr

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare, Fender Mustang I (V.2) 70w, Serienr. CGPK16009520, med strömkabel. Ej med på visning.

425 kr

Utrop: 250 kr

Akustisk gitarr, Cort, modell: MR-710F, Snr: 02120166, saknar två strängar, skador på kropp, i skadat mjukt fodral

475 kr

Utrop: 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbaler PAISTE Heavy Hi-Hat 12 Bottom Snr:958031/ Heavy Hi-Hat 12 Top Snr:958180. Ej med på visning.

Utrop: 700 kr

1 akustisk gitarr Washburn WD 10S NAT snr: CC101124704 i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 650 kr

1 akustisk gitarr Fender CD-60/BLK snr: CSJ1000129 i mjukt fodral, samt 1 Chromatic Tuner FT-800, 1 plektrum samt 1 SHUBB strängklämma

550 kr

Utrop: 475 kr

1 elgitarr ESP Viper-10 snr:H0901618, bruksslitage, i mjukt fodral

750 kr

Utrop: 900 kr

Musikinstrument Övrigt

Virveltrumma Pearl snr: 287135 Remo Weather king. Ej med på visning.

Utrop: 550 kr

Musikinstrument Övrigt

2 Violiner i äldre skick, varav en från Gärtners Verkstad, anno 1959, lösa strängar varav en saknas, 2 stråkar, i hård väska (slitet skick). Ej med på visning.

5 400 kr

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Violin Borg 1925 1 lös sträng, bruksslitage i hård väska skadad, med stråke. Ej med på visning.

3 300 kr

Utrop: 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Violin med etiketten: Joseph Guarnerius fecit Cremonae anno 17...IHS, färgnött hals, lös sträng, bruksslitage med 2 stråkar i hård väska nött skick. Ej med på visning.

1 100 kr

Utrop: 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Nyckelharpa med stråke (några strån är av) signerad Erik Stenils Gusum 1919 i hård väska. Ej med på visning.

2 200 kr

Utrop: 4 900 kr

Musikinstrument Övrigt

ESP 10 förstärkare med förstärkarkabel. Ej med på visning.

100 kr

Utrop: 100 kr