1 - 6 av 6

Avslutad | Pant – Tisdag 13 november 2018

Klubbad för

Elgitarr Gibson SG, ser.nr:118021477, made in USA,hårt fodral

6 700 kr

Utrop: 6 600 kr

Akustisk gitarr Yamaha modell C40, ser:nr:30408132, mjukt fodral

Utrop: 850 kr

Akustisk gitarr Aria Pro, modell: AC-6, snr: 661, med hårt fodral

550 kr

Utrop: 375 kr

Elektro-akustisk gitarr Washburn, modell: D10SCEB, snr: G07051027, lack- och stötskador, i skadat mjukt fod

600 kr

Utrop: 750 kr

Akustisk gitarr Cort, modell: Earth 100 NS, snr: 121015769, repor, träskada, i skadat mjukt fodral

Utrop: 700 kr

Gitarrförstärkare Dean Markley, modell: K-65, snr: 01927, ett hörnskydd saknas, ytslitage, med pedal och strömkabel. Ej med på visning.

600 kr

Utrop: 375 kr