1 - 4 av 4

Avslutad | Pant – Tisdag 27 november 2018

Klubbad för

Oljemålning på duk, Göta Fogler (1919-1992), signerad, mått 72x66cm, i ram

375 kr

Utrop: 200 kr

Oljemålning på duk, Inge Eriksson, signerad, mått 60x48cm, i ram

150 kr

Utrop: 200 kr

Oljemålning på duk, Inge Eriksson, "Vårauktion Småland tidigt 50-tal", signerad, mått 95x80cm, i ram

Utrop: 750 kr

Oljemålning på duk, Inge Eriksson, signerad, mått 65x90cm, i ram

325 kr

Utrop: 375 kr