1 - 20 av 24
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 november 2018

Klubbad för

Figurin Gustavsberg, design: Lisa Larson All Världens Barn höjd: 12,5cm

375 kr

Utrop: 450 kr

Ljuslykta Kosta Boda "Still Life", höjd 90mm

100 kr

Utrop: 100 kr

Ljuslykta Kosta Boda "Snöboll", höjd: 90mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Ljuslykta Kosta Boda, "Atoll", höjd: 60mm

75 kr

Utrop: 100 kr

175 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstake Kosta Boda, höjd: 130mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Ljuslykta Orrefors, "Hallon" höjd:80mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Skål Kosta Boda, "Atoll", höjd:80mm, diameter: 175mm

Utrop: 300 kr

Skål på fot Kosta Boda "open minds" Ulrica Hydman Vallien, sign, nr 28829, H=20cm Ø18cm

Ljusstake i kristall för tre ljus 27cm

Glasfat Goebel motiv T. De Lempicka, Ø37cm

Kosta Boda Pokal/Glas , Artist Collection, Kjell Engman, 29342(?), liten nagg på fot, H=25,5cm

Utrop: 400 kr

Skål Kosta Boda Artist Collection Kjell Engman 59062, H 17cm Ø26cm

Utrop: 1 100 kr

Orrefors, 4 st dricksglas, modell Erik, 33cl, höjd ca 13 cm.

200 kr

Utrop: 200 kr

Fat, Orrefors påfågel, Ø20cm

Utrop: 100 kr

Skål, Orrefors Påfågel, Ø20,5cm höjd: 12cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Skål, Kosta Boda, Signerad Bertil Vallien, Ø18cm höjd: 14,5cm

Utrop: 250 kr

Skål, Kosta Boda, Tulipa, design: Ulrika Hydman Vallien, Ø22cm höjd: 14,5cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Fat, 2st, Kosta Boda Tulipa, design: Ulrika Hydman Vallien, Ø19cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Karaff, Kosta Boda, design: Bertil Vallien, modell: Chateau, höjd ca 28cm

400 kr

Utrop: 200 kr