1 - 6 av 6

Avslutad | Pant – Tisdag 27 november 2018

Klubbad för

Musikinstrument Träblås

Klarinett, Noblet Paris, bruksskick, i hårt fodral. SN: A78663. (Behöver puttsas upp enligt uttalande från Windcorp). Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 800 kr

Ukulele, Everdeen, Modell: UKCB-MH. Med väska och tillbehör. Kvitto finns.

325 kr

Utrop: 375 kr

Musikinstrument Övrigt

Trumpedal, Iron Cobra, HP900PSWN ett par i hårt case.

Utrop: 1 700 kr

Musikinstrument Elektroniska

Keyboard, Yamaha, Dx11, Vintage, S/N: OK01886. Ej med på visning.

Utrop: 1 500 kr

Elgitarr Epiphone Les Paul Standard, made in China, från 2012, snr: 12121507956, i mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Elgitarr, J&D Brothers JD-EG4, små lackskador, snr: YAHH0897. Ej med på visning.

400 kr

Utrop: 425 kr