301 - 311 av 311
1...141516 Gå till

Avslutad | Moderna – Lördag 8 december 2018

Klubbad för

PANDORA, 2 st, berlocker, sterlingsilver, blått glas.

Utrop: 350 kr

PANDORA, 2 st, berlocker, sterlingsilver, svart och vit emalj.

300 kr

Utrop: 350 kr

PANDORA, berlock, sterlingsilver, tack.

150 kr

Utrop: 175 kr

RING, 18K vitguld, radiantslipad diamant 4,03 ct, W(H)/SI2, kopia IGI cert 151575279, 21 briljantslipade diamanter ca 0,63 ctv, stl 16,5 mm, vikt 6,7 g.

Utrop: 250 000 kr

ÖRHÄNGEN, 18K vitguld, 68 briljant- och 10 baguetteslipade diamanter ca 1,80 ctv, ca TW-Cr/VS-SI, stift, ca 9,5 mm, vikt 3 g, saknar en snutrrebuss.

Utrop: 11 400 kr

COLLIER, 18K vitguld, briljantslipad diamant ca 1,93 ct, ca TCa(L)/P1, 4 briljantslipade diamanter ca 0,02 ctv, längd 41-43 cm, vikt 5,4 g.

Utrop: 34 000 kr

ÖRHÄNGEN, 18K vitguld, briljantslipade diamanter ca 2,24 ctv, ca W/SI, stift, höjd 22 mm, vikt 9,8 g.

Utrop: 18 000 kr

THERESIA HVORSLEV, örhängen, sterlingsilver bergskristall, vikt 9,8 g, stift med clips, saknar stämplar.

325 kr

Utrop: 400 kr

THERESIA HVORSLEV, ring, sterlingsilver delvis förgyllt, bergskristall, stl 18 mm vikt 13,5 g,

900 kr

Utrop: 500 kr

RING, 18K guld, delvis rodinerat, 8 briljantslipade diamanter ca 0,16 ctv, ca TW/VS, stl 17,5 mm, vikt 11,4 g.

Utrop: 4 200 kr

ÖRHÄNGEN, 18K roséguld, briolettslipade rökkvarts, 84 briljantsliapade diamanter ca 0,50 ctv, ca TW-W/VS-SI, höjd 27 mm, vikt 5,3 g, etui.

10 800 kr

Utrop: 9 000 kr