1 - 20 av 28
12 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 27 december 2018

Klubbad för

Armring 18K 13,0g öppningsbar, små bucklor

Armring mönstrad med emalj 21K 28,4g Ø6cm

Utrop: 9 600 kr

Armring 21K 9,6g 6cm

Utrop: 3 300 kr

Armring 21K 9,3g 6cm

Utrop: 3 200 kr

Armring 21K 9,5g 6cm skev

Utrop: 3 300 kr

Armring 21K 9,5g 6cm

Utrop: 3 300 kr

Armring 21K 9,8g 6cm

Utrop: 3 400 kr

Armring 21K 9,4g 6cm

Utrop: 3 200 kr

Armring 21K 9,3g 6cm

Utrop: 3 200 kr

Armring 21K 9,4g 6cm

Utrop: 3 300 kr

Armring med gröna och vita stenar 22K 19,0g 17cm Ø5x6cm öppningsbar med säkerhetskedja

Utrop: 6 500 kr

Armring med sten från Finland i silver 925 8,7g Ø5,5cm öppningsbar

275 kr

Utrop: 100 kr

Armring Hermes Clic-Clac Orange lack förgylld Ø6cm B:2cm (små repor)

2 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Armring Hermes mönstrad- classic motiv förgylld 7cm

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Stel armlänk 925 justerbar storlek 35,9g

Utrop: 500 kr

Stel armlänk 925S 70,6g

Utrop: 375 kr

Stelt armband 925 S med sten 16,2g

225 kr

Utrop: 250 kr

Stelt armband, 830S, 15,2g, Ø6,5cm, något skev.

75 kr

Utrop: 75 kr

Armring med vit sten av K-J Johansson S925 Brv 27,2g

900 kr

Utrop: 475 kr

Armring 18K 5,9g, Ø60mm, med odlad saltvattenspärlor

Utrop: 2 000 kr