1 - 20 av 31
12 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 27 december 2018

Klubbad för

Skålar 5st, Målerås, Mats Jonasson i sliten orginalförpackning

250 kr

Utrop: 300 kr

Kosta Boda Bertil Vallien, Brains , nr 2090307, signerad

600 kr

Utrop: 750 kr

Orrefors glas 4 st modell More, drickglas /tumbler, höjd 120mm

200 kr

Utrop: 125 kr

Kanna Kosta Boda Gunnel Sahlin Atelier Collection 89451 sign, höjd 10cm

Utrop: 400 kr

Utrop: 400 kr

Champagneglas Boda Nova Select Gold Liselotte Henriksen, 22,5cm

175 kr

Utrop: 225 kr

Orrefors Imperial snapsglas, Erika Lagerbielke, 20,5cm

125 kr

Utrop: 225 kr

Snapsglas 2 st , ena glaset randigt, andra glaset man med mustasch sign MN, 14cm

50 kr

Utrop: 125 kr

Vas Kosta Boda Artist Choice Kjell Engman 7040 727, höjd 29,5cm

600 kr

Utrop: 750 kr

Vas Kosta Boda Open Mind mini, Ulrika Hydman Vallien, höjd 10,5cm

275 kr

Utrop: 250 kr

2st Glasblock föreställande Elvis Presley & Marilyn Monroe, h. 16,5cm, repa+nagg förekommer.

25 kr

Utrop: 150 kr

Glasfigur Kosta Boda Make up läppstift h 20,5cm, Åsa Jungnelius #2091237

475 kr

Utrop: 300 kr

Glasfigur Kosta Boda Make up nagellack h 18,5 cm, Åsa Jungnelius #76992SC

475 kr

Utrop: 300 kr

Ljuslykta Orrefors 2st, H:30mm L: 40mm, små repor

25 kr

Utrop: 50 kr

Skål Orrefors H:111mm Ø120mm, repig

Utrop: 125 kr

Skål glas Orrefors, Lars Hellsten, H:120mm Ø125mm, repig

Utrop: 200 kr

Vas i glas, Rejmyre kungapokal, H:150mm - Ø70mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Skål i glas H:80mm - Ø110mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Vas i glas, Rejmyre kungapokal, H:150mm - Ø70mm, klister på vissa delar på glaset

Utrop: 75 kr

Skål i glas H:80mm - Ø110mm, klisterlapp på undersidan

Utrop: 125 kr