1 - 14 av 14

Avslutad | Pant – Torsdag 27 december 2018

Klubbad för

Elbas Falcon, Signature series, snr:A3644, trä-och lackskador, i slitet fodral

1 100 kr

Utrop: 250 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, Corona California snr: Z5041587, i repigt hårt orginalfodral med två axelremmar, sladd och extra strängar, från 2005

6 100 kr

Utrop: 4 200 kr

Elbas Fender Precision Bass, snr:S880262, sladd saknas, trä- och lackskador i slitet hårt fodral, från ca 1977 (USA)

7 900 kr

Utrop: 9 000 kr

Elgitarr Framus Deluxe, lagad och sprucken hals, lös magnet på ena micken, en stämskruv utbytt, en sträng saknas, i bruksskick, med sladd i hårt fodral (ej orginal)

3 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Elgitarr Hofner, skadat plektrumskydd, en skruv på plektrumskydd saknas, svajarm saknas, i mjukt fodral (ej orginal)

3 300 kr

Utrop: 3 600 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinett F.A.Uebel serie 2, snr: 94239, i bruksskick i väska. Ej med på visning

950 kr

Utrop: 900 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon Shure Beta 58A i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbaler Paiste, 12"medium HiHat (top/bott), 12" Splash, 16"Full Crash, 14"Fast Crash, cymbalväska. Ej med på visning

2 700 kr

Utrop: 2 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbal Paiste 20" Dry Heavy Ride. Ej med på visning

1 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Akustisk nylonsträngad gitarr Suzuki C-10R

425 kr

Utrop: 475 kr

BJÄRTON Minor, akustisk gitarr, Bjärnum Sweden, kort mensur (600mm), Ser.nr: S11915 (Göteborg 1967), bruksskick, tröga stämskruvar, fodral. Hämtas och visas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

Utrop: 750 kr

HÖFNER Archtop 'Verythin', halvakustisk elgitarr, röd, två mikrofoner, greppbräda med blockinlägg pärlemor/trä, sliten, vinröd, diverse trä/lackskador, kantstött hals, mjukt fodral (ej original).

Elgitarr Ibanez, modell: Gio N427, snr: J100852206, bakplatta saknas, trä-och lackskador, i mjukt fodral

375 kr

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Övrigt

DJ-system Numark, modell: Mixtrack Pro 3, snr: N31509191532226, med kablar, i skadad originalkartong. Ej med på visning

425 kr

Utrop: 400 kr