1 - 1 av 1

Avslutad | Pant – Torsdag 27 december 2018

Klubbad för

Klockor LIP

Herrur Patek Phillipe 18K modell 1445/1, snr 651339, verknr 970540, manuell, några mörka fläckar i urtavlan, 27x20mm, äldre läderband Patek Philippe slitage, låsbygel 20 micron ej stämplad patek.

Utrop: 54 000 kr