1 - 3 av 3

Avslutad | Pant – Torsdag 27 december 2018

Klubbad för

Herrur Rolex Daytona 18K, modell 16528, snr D564848, svart urtavla, automat, naggar i safirglas, repig länk, Ø18cm, behov av service, tryckknappar fungerar ej som de ska, ej cert eller box

155 000 kr

Utrop: 128 000 kr

Herrur Rolex Datejust Oyster Perpetual datum ref nr 1601, 18K i boett automatisk plexigals Ø35mm snr 593349 slitage på glasring, defekt läderband orginal, 18K i spänne från ca 78-79

35 000 kr

Utrop: 35 000 kr

Herrur Rolex day-date automat 18K blå urtavla, modell 118238, 36mm,cert 2018 01 30 Rob Engström, brv 180g, i box och ask, kudden ej rätt