1 - 9 av 9

Avslutad | Pant – Torsdag 27 december 2018

Klubbad för

Fritid Verktyg

BOSCH Professional GKS 10,8V-Li cirkelsåg Ø85mm / max 26,5mm, med laddare, väska, nr: 511001419. Ej med på visning

1 200 kr

Utrop: 900 kr

Fritid Övrigt

Kameradrönare, DJI Mavic PRO, handkontroll, laddare (strömkabel saknas), endast små repor på drönaren, originalkartong, extra propeller (2), smartphone adapter, SN: 08QUE4B0010HWQ, 3 batterier SN: 093XE5J04401ER, 093AE410320940, 093XE7A04400YS.

4 000 kr

Utrop: 4 600 kr

Fritid Sport

Fiskedrag, olika modeller, med lådor

550 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskespö Ron Thompson, AREZZO 270, längd: 9FT/270cm, Casting: 7-25g, med rulle AX 2500FB och lina . Ej med på visning

325 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Fiskespö Ron Thompson Spin Technica, längd: 8ft/240cm, casting: 10-30g, med rulle Ultra Cast 63 Cardinal "Abu Garcia" och lina. Ej med på visning

350 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia, modell: Cardinal BC-30, bruksskick

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia, modell: Pro Max, bruksskick

50 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Okuma, modell: Chaser BX-20, bruksskick

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Cardinal, modell: Card S40, bruksskick

50 kr

Utrop: 75 kr