1 - 3 av 3

Avslutad | Pant – Torsdag 27 december 2018

Klubbad för

Käpp trä med silverhandtag S800, brv:335g, graverat, fyllt och skadat, skador i trä. Ej med på visning

450 kr

Utrop: 200 kr

Fat 7st, S800 219,9g, Ø98mm

700 kr

Utrop: 850 kr

Ljusstakar 1 par utländska silver stämplar, höjd 20,5cm

Utrop: 1 500 kr