1 - 20 av 35
12 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 27 december 2018

Klubbad för

Käpp trä med silverhandtag S800, brv:335g, graverat, fyllt och skadat, skador i trä. Ej med på visning

450 kr

Utrop: 200 kr

Fat 7st, S800 219,9g, Ø98mm

700 kr

Utrop: 850 kr

Bordsgaffel 1st S830 46,8g 182mm

Utrop: 200 kr

Smörknivshållare 1st, S830 18,9g 80mm

Utrop: 75 kr

Smörknivshållare 2st S830 53,8g 91mm

175 kr

Utrop: 225 kr

Smörknivshållare 2st S830 28,7g 106mm

100 kr

Utrop: 125 kr

Fiskkniv 6st S830 297,1g 208mm, modell: Rosenholm

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Fiskgaffel 6st S830 243,0g 179mm, modell: Rosenholm

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Moccaskedar 12st norskt sterl9ing silver 925 98mm 103,8g, med emalj

800 kr

Utrop: 450 kr

Ljusstakar 1 par utländska silver stämplar, höjd 20,5cm

Utrop: 1 500 kr

Sockertång, sterling silver, 24,9g, ca 11 cm.

100 kr

Utrop: 125 kr

Parti skedar 830 5st 112,8g

Utrop: 450 kr

Kaktång Silver 830 L;ca16,5cm 61,4g

200 kr

Utrop: 225 kr

Kaffeskedar Olga Silver 830, parti med 7st nyskick 114g

375 kr

Utrop: 450 kr

Kaffeskedar Ingrid Silver 830 parti 4st 58,9g

Utrop: 250 kr

Silverbestick S830 Brv 243g 6st Bordsgafflar 180mm modell Eva.

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Silverbestick S830 Brv 307g 6st Bordsknivar 215mm modell Eva.

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Silverbestick S830 Brv 254g 6st Bordsskedar 180mm modell Eva.

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Moccaskedar 10st Silver Brv 102g, 120mm, defekta.

250 kr

Utrop: 300 kr

Teskedar, 13 st, 830S, 246,9g, gravyr.

Utrop: 1 200 kr