1 - 20 av 1 311
123...66 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 27 december 2018

Klubbad för

Elbas Falcon, Signature series, snr:A3644, trä-och lackskador, i slitet fodral

1 100 kr

Utrop: 250 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, Corona California snr: Z5041587, i repigt hårt orginalfodral med två axelremmar, sladd och extra strängar, från 2005

6 100 kr

Utrop: 4 200 kr

Elbas Fender Precision Bass, snr:S880262, sladd saknas, trä- och lackskador i slitet hårt fodral, från ca 1977 (USA)

7 900 kr

Utrop: 9 000 kr

Elgitarr Framus Deluxe, lagad och sprucken hals, lös magnet på ena micken, en stämskruv utbytt, en sträng saknas, i bruksskick, med sladd i hårt fodral (ej orginal)

3 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Käpp trä med silverhandtag S800, brv:335g, graverat, fyllt och skadat, skador i trä. Ej med på visning

450 kr

Utrop: 200 kr

Elgitarr Hofner, skadat plektrumskydd, en skruv på plektrumskydd saknas, svajarm saknas, i mjukt fodral (ej orginal)

3 300 kr

Utrop: 3 600 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinett F.A.Uebel serie 2, snr: 94239, i bruksskick i väska. Ej med på visning

950 kr

Utrop: 900 kr

Laptop HP Pavilionx360 Convertible 14ba1xx, intel(R) Core(TM) i7-8550U CPU @ 1.80GHz 1.99GHz, RAM: 12GB, produktID: 2PL21EA#UUW, snr: 8CG81333FV, med laddare i väska

3 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Laptop Macbook Pro A1502 (2015), processor: 2,7GHz Intel Core i5, RAM: 8GB, grafik: Intel Iris Graphics 6100 1536 MB, snr: C02QL23FVH6, med laddare i orginalkartong, lösen: 0000

4 900 kr

Utrop: 3 600 kr

GPS Garmin eTrex 10, med laddare och instruktionsbok i orginalkartong

250 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar ett par mässing, med glasprismor och löstagbara manschetter

150 kr

Utrop: 100 kr

Figurin Gustavsberg, Lisa Larson, räv, bredd:12,5cm

375 kr

Utrop: 250 kr

Figurin Gustavsberg, Lisa Larson, Björn höjd:12cm

700 kr

Utrop: 500 kr

Skål, Gustavsberg, Wilhelm Kåge, modell: Argenta, Ø113mm

325 kr

Utrop: 150 kr

Vinkrus Gustavsberg, Sven Wejsfelt, Unik-89, 26cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Krus Rörstrand, Jackie Lynd, höjd:9,5cm Ø7,5cm

Utrop: 250 kr

Tallrikar 6st, Rörstrand, Ostindia, Ø26,5cm

900 kr

Utrop: 375 kr

Djupa tallrikar 6st, Rörstrand Ostindia, Ø20,5cm

800 kr

Utrop: 250 kr

Assietter 6st, Rörstrand, Ostindia, Ø21cm

650 kr

Utrop: 250 kr

Tekoppar 5 st, Dresden

75 kr

Utrop: 100 kr