1 - 1 av 1

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 24 januari 2019

Klubbad för

DOSA, med lock, silver, förgylld insida, St Petersburg, Ryssland, vikt 182,9 g, gravyr, mindre bucklor.

1 500 kr

Utrop: 700 kr