1 - 3 av 3
Just nu klubbas Lilla Klockor online. Gå in här

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 24 januari 2019

Klubbad för

K ANDERSON, skål på kulfötter, silver, hamrad yta, Stockholm, 1922, diam 12,5 cm, höjd 8 cm, vikt 161,0 g, invändigt bucklor i botten.

Utrop: 900 kr

KORG, med handtag, silver, genombruten form, blomdekor, otydliga stämplar, höjd ca 10 cm, vikt 122,3 g.

600 kr

Utrop: 600 kr

SKÅL, på fot, sterlingsilver, blom- och bärdekor, höjd 8 cm, vikt 146,2 g, gravyr.

Utrop: 700 kr