1 - 9 av 9

Avslutad | Pant – Torsdag 10 januari 2019

Klubbad för

Elgitarr Epiphone, Les Paul standard, ser.nr.10102305502, mjukt fodral,

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Elgitarr Gibson, modell SG made in USA, ser.nr: 122320687, något nött, hårt fodral

6 500 kr

Utrop: 7 800 kr

Akustisk gitarr Yamaha, modellnr: FG-400A, Snr:10709038, repig på baksidan lacken, med mjukt fodral

750 kr

Utrop: 500 kr

Elbas Epiphone Thunderbird, Snr:1601200392, med kartong

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Akustisk gitarr Ibanez AEL20EVV, Snr: SQ06023616, modellnr: AEL20EVV1201, med fodral, några sprickor vid omkopplaren till förstärkaren, repor i lacken

750 kr

Utrop: 850 kr

Musikinstrument Träblås

Elbas Fender Precision Bass, saknar en stämskruv, med fodral (Jam), klisterlappar sitter kvar, kantstöttar och repor på halsen, slitet axelband

3 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Elgitarr Fender, modell: 67 Relic, Snr:CZ517058, lackskador, stötskador, bakplatta saknas, med äkthetsintyg, limited edition, med originalfodral

28 500 kr

Utrop: 17 000 kr

Elgitarr Fender Telecaster modell 59 Esquire Relic snr. R53476, trä- och lackskador, med två axelremmar med extra delar, i hårt fodral,

19 800 kr

Utrop: 12 000 kr

Musikinstrument Övrigt

Trumset DW, 25th anniversary, (7 trummor: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 22, alla i mjuka fodral, 1 case med stativ och pedal). Visas och hämtas hos Sefina - Götgatan 34, Stockholm