41 - 53 av 53
123 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 10 januari

Klubbad för

Omega Seamaster, herrur, 35mm, stål med slitet tygband, repigt plexiglas

4 100 kr

Utrop: 1 800 kr

must de Cartier, damur, 24mm, quartz, fungerar ej, förgyllt silver med slitet läderband, snr: 18 050479, i originalask

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

Certina 18K 34mm, manuell, graverad boett med läderarmband, repigt plexiglas

2 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Certina 18K 34mm quartz, går ej, datumvisning, länk 18K ca 19cm bruttovikt 84,3g

Utrop: 20 500 kr

Klockor Movado

Movado 18K manuell med separat sekundvisare, armband X-länk 18K brv 24g

Utrop: 5 600 kr

Certina 18K manuell graverad boett, armband X-länk med stav 18K ca 18cm brv 26,6g

Utrop: 6 200 kr

Invicta Incabloc Incstar, 34mm, stål med läderband, manuell, liten sekundvisare, repig/sliten

250 kr

Utrop: 200 kr

Omega Seamaster 33mm, stål, automat, går ej, datumvisning, läderband, repigt plexiglas

2 000 kr

Utrop: 600 kr

Certina 288 35mm,automat, stål, flexband (repigt), datumvisning, safirglas, sliten krona ref. nr 5806 810, boettnr 8937953

Utrop: 500 kr

Titanic Superb 32mm, manuell, läderband, plexiglas, boett nr 131 639, sliten

200 kr

Utrop: 250 kr

Tissot PR50 25mm, quartz, datumvisning, stållänk med viklås, ref.nr J326/426K, boett nr. 16980, sliten

50 kr

Utrop: 75 kr

Cariter Santos 100 Automatic, 43x47mm, stål, repig, skadad sten på krona, defekt läderarmband, Modell: 2656, Snr: 795172CE

22 500 kr

Utrop: 5 000 kr

Klockor Casio

Casio Edifice Ø45,8mm, EFR-553 Snr: 5D5CND stål, quartz, datum, läderarmband, små repor på glaset

275 kr

Utrop: 300 kr