1 - 20 av 24
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 januari

Klubbad för

Skål Orrefors Sofiero signerad Gunnar Cyrén Nr: 3834-12 höjd:11cm Ø15cm

325 kr

Utrop: 300 kr

Skål, Orrefors ca9,5x13,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Glas, Orrefors Snö Cordial, höjd ca19,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Utrop: 75 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Mussaka, 22cm, 40cl

50 kr

Utrop: 75 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Plumpmus, 22cm, 40cl

100 kr

Utrop: 75 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Packad Mus, 22cm, 40cl

100 kr

Utrop: 75 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Mus-Tasch, 22cm, 40cl

100 kr

Utrop: 75 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Mus med katt, 22cm, 40cl

100 kr

Utrop: 75 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Mus i natten, 22cm, 40cl

125 kr

Utrop: 75 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Söt Mus, 22cm, 40cl, naggad i kanten

75 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Dora Maar med musöron, 22cm, 40cl

100 kr

Utrop: 75 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Musseron, 22cm, 40cl, nagg i kanten

25 kr

Utrop: 50 kr

Vas Orrefors, H: 15cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Skål Orrefors Corona, H: 8,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake/Ljuslykta Orrefors, H: 6,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Skål Sea Glasbruk, Ø14cm, H: 10cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Ljuslykta Kosta Boda, H: 8,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Vas Orrefors Graal, Edward Hald, H: 14cm

2 200 kr

Utrop: 2 100 kr