1 - 12 av 12

Avslutad | Pant – Tisdag 15 januari

Klubbad för

Elgitarr, Gibson Epiphone Les Paul snr:B20117408

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Elektro-akustisk gitarr, Georg Washburn Festival series, 12-strängad, snr:90513, modellnr:EA20-I2B, hårt case

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Akustisk gitarr, Lugnås Studio, i mjukt fodral

400 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr, Vintage John Hornby, snr:I 10084101, två stämskruvar trasiga, i mjukt fodral

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Akustisk gitarr Fender, California Series, Senoran SCE Lake Placid Blue, serienr: CSB 09006078, med mikrofon, i mjukt fodral

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Akustisk gitarr Samick, modell LC-015, serienr: 9506082098, saknar en sträng, en sträng skadad, lackskador, i mjukt fodral med skador

250 kr

Utrop: 200 kr

Akustisk gitarr Levin School, saknar strängar, torrsprickor, i mjukt fodral som inte passar

150 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr Charvel, serienr: COC1100816, made in China, lackskador, i mjukt fodral

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Akustisk gitarr J&D Brothers C-36s, LC-5 EQ, med mikrofon, kablage, i mjukt fodral

250 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr Yamaha ERG 121, serienr: 01005062, med svajarm, i mjukt fodral

200 kr

Utrop: 400 kr

Elgitarr Fender Mustang, Japan 60-tal, Daphne Blue, snr: U065757, mindre stöt- och lackskador, i slitet hårt fodral

4 700 kr

Utrop: 4 200 kr

Gitarr Gibson LPJ 2013, snr: 128921571, saknar en knapp, mindre skador på trät, i softcase, med gitarr strap

4 500 kr

Utrop: 3 600 kr