1 - 13 av 13

Avslutad | Pant – Tisdag 15 januari 2019

Klubbad för

Bluetooth högtalare, BOSE SoundLink Mini II, med laddare, snr:072476P61521699, i kartong

1 100 kr

Utrop: 500 kr

Symaskin Husqvarna Viking Emerlad 118 snr:04283700256, strömkabel, pedal. Ej med på visning.

2 000 kr

Utrop: 750 kr

Smartwatch Huawei 316L, serienr: 023HGB161D000308, stållänk, med laddare

500 kr

Utrop: 600 kr

Smartwatch Samsung Gear S3 Classic, modellnr: SM-R770, serienr: R5AJ207CMKH, Ø46mm, stål, läderband,med laddare

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Sony Playstation Vita, handhållen konsol, modell: PCH-1004, serienr. HC0244068, OLED skärm, minneskort 4GB, spel Little Big Planet, laddare

600 kr

Utrop: 850 kr

Pebble Classic, smartwatch, 33mm, svart, modell: 301BL, Snr.Q152145E011A, vattentålig 5 ATM, gummiarmband, för iPhone och Android produkter, med usb-laddare

100 kr

Utrop: 500 kr

GPS- navigator, Garmin, nüvi 1350, 4,3", hållare med sugkopp, tändaruttag-adapter/ billaddare, snr.1NQ362596

200 kr

Utrop: 300 kr

Högtalare JBL Clip +, bluetooth, i ask med strömsladd och manual

100 kr

Utrop: 200 kr

Bryggare Dualit, modell: 84015, typ, CF26, serienr: 2002.01, med strömsladd. Ej med på visning.

125 kr

Utrop: 500 kr

Spelkonsol Nintendo Switch grey, snr: XAJ70011278101, mjukt fodral, saknar laddare, bruksrepor på skärm

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Hörlurar Sony WH-1000XM2, trådlösa, fodral, laddare, flygplansadapter, fodral slitet

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

Hörlurar Sony MDR-1000X, trådlösa, fodral, laddare, flygplansadapter

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Hörlurar Bose QuietComfort 35 II, trådlösa, fodral, laddare, flygplansadapter, fodral ej original, bruksslitage

2 100 kr

Utrop: 1 000 kr