21 - 29 av 29
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 januari 2019

Klubbad för

Högtalare JBL Clip +, bluetooth, i ask med strömsladd och manual

100 kr

Utrop: 200 kr

Bryggare Dualit, modell: 84015, typ, CF26, serienr: 2002.01, med strömsladd. Ej med på visning.

125 kr

Utrop: 500 kr

Iphone 6, Apple, 16GB, modell: MG492QN/A, IMEI: 359253065444749, med tillbehör i orginalkartong

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Objektiv Samyang F3.5/7.5mm, 1:3.5, 7.5mm Fish eye lens, snr: F216A058, ligger i originalförpacking, linsskydd trasigt

Utrop: 1 100 kr

Videokamera Canon Legria HF R806, snr: 407224100043, väska, laddare, usb-kabel

700 kr

Utrop: 850 kr

Spelkonsol Nintendo Switch grey, snr: XAJ70011278101, mjukt fodral, saknar laddare, bruksrepor på skärm

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Hörlurar Sony WH-1000XM2, trådlösa, fodral, laddare, flygplansadapter, fodral slitet

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

Hörlurar Sony MDR-1000X, trådlösa, fodral, laddare, flygplansadapter

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Hörlurar Bose QuietComfort 35 II, trådlösa, fodral, laddare, flygplansadapter, fodral ej original, bruksslitage

2 100 kr

Utrop: 1 000 kr