1 - 15 av 15

Avslutad | Pant – Tisdag 15 januari 2019

Klubbad för

City, armbandsur, automatic, 25 Jewels, datum, läderarmband

150 kr

Utrop: 200 kr

Damur Haupu, 14K, manuell, utan länkar

Utrop: 1 400 kr

Damur boett, 14K, manuell, graverad bakboett, repa i glas, sliten urtavla

Utrop: 1 200 kr

Herrur Prestige 14K i boett och integrerade länkar, quartz, bruttovikt: 54,1g, 20,5-21cm, slapp länk

7 900 kr

Utrop: 9 500 kr

Armbandsur Invicta Speedway 9211, stål, quartz, kronograf, viklås, tröga tryckknappar, brukssliten

275 kr

Utrop: 500 kr

Boett Priosa, 14K, manuell, bucklor, skadad urtavla

Utrop: 1 200 kr

Armbandsur Timex Expedition WR 50M, Indiglo, stål, quartz, läderband, repor i glas

Utrop: 250 kr

Armbandsur Dyrberg/Kern Satinelle, quartz, dag/datum, stållänk med viklås, repa i glas

300 kr

Utrop: 500 kr

Armbandsur Steinhart Ocean One, automat, stål, datum, safirglas, repor på glasring, brukssliten

2 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Armbandsur Mondaine Official Swiss Railways, stål, quartz, läderband, SBB CFF FFS

650 kr

Utrop: 600 kr

Armbandsur Sekonda, Ø44mm, stål, quartz, datum, Tachymetre, 1106, med extra länkbitar och manual i ask

275 kr

Utrop: 300 kr

Armbandsur James & Son Oxford, Ø42mm, stål, quartz, slitet läderband, JS594, TE-0617, med Armband läder med metalldetaljer, i ask

375 kr

Utrop: 500 kr

Armbandsur Lonigens La Grande Classique, modellnr: 47664 112, boettnr: 45020351, stål, quartz, läderband, med cert från 2018, med manual, i box med ytterkartong med skriven text

Utrop: 5 000 kr

JAMES BARTS, Belize, ref316L, Ø40mm, datum, stål, läderband, box, ytterkartong, kvitto, nyskick

375 kr

Utrop: 250 kr

Damur 14K med armband 18K, manuell, går ej, bucklig boett, armband skadat

Utrop: 3 400 kr