1 - 8 av 8

Avslutad | Pant – Tisdag 15 januari 2019

Klubbad för

Fickur Echappement libre 18K,40mm, tre boetter, gravyr, ankargång, boettnr 5299, klockkedja 18K, brv 85,1g, med tillhörande uppdragningsnyckel,

9 100 kr

Utrop: 9 600 kr

Longines Fickur manuell S800 med två boetter Ø5cm kedja i oädel metall

600 kr

Utrop: 750 kr

Zenith, fickur manuell, S800, med två boetter, repigt glas, Kedja i oädel metall

450 kr

Utrop: 425 kr

Fickur, S800, manuell, två boetter varav en i metall, sekundvisare saknas, kedja i oädel metall

125 kr

Utrop: 75 kr

Fickur S800, dubbelbakboett, manuell, sliten urtavla, nagg iglas, med klockkedja i metall

150 kr

Utrop: 100 kr

Fickur S800, saknar krona, sliten urtavla, buckla, med tygarmband

75 kr

Utrop: 50 kr

OMEGA, brv 103,2g Ø5,2cm, två boetter i silver (S800), boettnr 7051005, nummer på urverk 6282207, fickur, manuell, sekundvisare, skadad urtavla, repig, klockkedja i oädel metall

450 kr

Utrop: 550 kr

Mormorsur, S800, manuell, en boett, repigt glas, små skador på hängöglan

Utrop: 425 kr