61 - 73 av 73
1234 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 januari 2019

Klubbad för

Certina DS-1 Limited Edition herrur, stål med skadat läderband,automatiskt, 40mm, datum, safirglas, med manual, två extra läderband samt stållänk i orginalbox

2 300 kr

Utrop: 2 700 kr

Klockor Eterna

Damur Eterna 18K utan armband, graverad, saknar krona, repigt glas, går ej

1 000 kr

Utrop: 850 kr

Mormorsur, S800, manuell, en boett, repigt glas, små skador på hängöglan

Utrop: 425 kr

Klockor Roamer

Damur Roamer med X-länk armband 18K brv: 23,8g, manuell, går ej, missfärgad länk

Utrop: 5 800 kr

Damur 14K med armband 18K, manuell, går ej, bucklig boett, armband skadat

Utrop: 3 400 kr

Damur 18K Zenith, manuell, Ø 22mm, med flexiarmband, repigt glas, skevt armband

Utrop: 1 700 kr

Herrur Certina guldklocka 18K, Ø32mm, med läderarmband, quartz, går ej, datum, graverad, cert, box

3 000 kr

Utrop: 2 000 kr

Herrur Omega Constellation guldklocka med guldarmband 18K, brv:145,1g, automatic, chronometer, datum, två extra länkbitar, värdeintyg 1986-09-09, går ej, klocka och armband skadat

Utrop: 34 500 kr

Herrur Tissot 18K Ø32mm med läderarmband, quartz, graverad, repigt glas, gå ej

2 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Armbandsur Seiko Chronograph, quartz, datum, Ø36mm, snr: 751814 bruksrepor

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Klockor Epoch

Herrur Epoch 18K Ø32mm, läderarmband, quartz, datum, graverad, box

2 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Klockor Emporio Armani

Herrur Emporio Armani, quartz, Ø45mm, datum, snr: 111703, ref:AR2514, extra länkbitar, box

Utrop: 1 200 kr

Klockor Festina

Herrur Festina chronograph W.R 100m, Ø43mm, quartz, datum

800 kr

Utrop: 1 000 kr