1 - 16 av 16

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 21 februari 2019

Klubbad för

ARMBAND, hematitkulor, ca 7,5 mm, lås i 18K vitguld, längd 19,5 cm, oknutet.

Utrop: 900 kr

ARMBAND, 18K guld, äkta färgstenar, längd 18,5 cm, vikt 6,1 g.

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

ARMBAND, 18K guld, smaragdslipad ametist, genombruten stil, längd ca 17 cm, vikt 11,5 g.

3 300 kr

Utrop: 3 800 kr

ARMBAND, sterlingsilver, 78 ovalslipade tanzaniter ca 11,0 ctv, längd 19 cm, vikt 18,0 g.

2 400 kr

Utrop: 1 800 kr

NIALAYA, armband, sterlingsilver, pansarlänk, längd 19 cm, vikt 45 g.

Utrop: 1 800 kr

ARMBAND, 18K guld, odlade pärlor ca 3,5-4,8 mm, ametister ca 5 mm, längd ca 20 cm, vikt 3,7 g, slitna pärlor.

Utrop: 550 kr

ARMBAND, gulmetall, granater, längd ca 18 cm, vikt 19,7 g, stenar med nagg.

400 kr

Utrop: 400 kr

PÄRLARMBAND, odlade pärlor, ca 6,5 mm, ås i 18K guld, safirer, briljanter ca 0,08 ctv, längd 18,5 mm, vikt 13,4 g.

1 800 kr

Utrop: 1 400 kr

ARMBAND, 14K guld, pärlor, syntetiska rubiner, längd 19 cm, vikt 28,8 g.

Utrop: 4 900 kr

ARMBAND, lapis lazuli, längd ca 18 cm, stretch, vikt 51,7 g.

800 kr

Utrop: 900 kr

ARMBAND, silver, Wien, längd 18 cm, vikt 48 g.

1 300 kr

Utrop: 500 kr

ARMBAND, sterlingsilver, fasetterade Ametister, små fasetterade Cubic zirconia, längd 18 cm, vikt 14,6 g.

900 kr

Utrop: 800 kr

ARMBAND, silver, bredd 1,1 cm, längd 20,5 cm, vikt 32,1 g.

Utrop: 350 kr

ARMBAND, förgyllt sterlingsilver, ovalslipade och runda tanzaniter. längd 19 cm, vikt18,8 g.

2 100 kr

Utrop: 1 300 kr

ARMBAND, flerradigt, grön jaspis, längd 20 cm.

200 kr

Utrop: 250 kr

STIGBERT, armband, silver, Engelbert, Stockholm 1957, längd 18 cm, vikt 21,3 g.

650 kr

Utrop: 600 kr