1 - 2 av 2

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 21 februari 2019

Klubbad för

SMYCKESET, brosch, hänge, ring, örhängen, förgyllt silver/ silver, granater, broschens mått ca 2x3 cm, ringens storlek 17 mm, vikt 17,3 g, en sten saknas på broschen, granater med nagg, ringens skena något skev.

650 kr

Utrop: 450 kr

SMYCKESET, collier, armband, örhängen, odlade sötvattenspärlor ca 6,5 mm, lås och stift i silver, längd 42 cm.

225 kr

Utrop: 250 kr