1 - 4 av 4

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 21 februari 2019

Klubbad för

SALTKAR, silverplätterat/förgyllt, hare vid saltkar, höjd 6,5 cm, längd 9 cm, vikt 221 g.

400 kr

Utrop: 350 kr

KRYDDSET, sterlingsilver, senapskar, saltkar, pepparströare, blå glasinsatser, England, en glasinsats med nagg, två skedar medföljer, schatull.

800 kr

Utrop: 900 kr

FINGERBORGAR, silver, 11 st, ben, emalj, stenar, mindre bucklor förekommer, total vikt 54,2 g.

1 100 kr

Utrop: 450 kr

SALT & PEPPARKAR, silverpläterat, katter, höjd ca 11 cm, vikt 358 g.

Utrop: 550 kr