1 - 3 av 3

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 28 mars 2019

Klubbad för

MARGARETABÄGARE, silver, John H Paulsen Köpenhamn 1944, höjd 7 cm, vikt 132,0 g, gravyr i botten.

1 100 kr

Utrop: 800 kr

E RÅSTRÖM, bägare, silver, signerad, Råströms Silver O Nysilverfabrik, Sthlm 1974, höjd 7,5 g, vikt 97,8 g.

Utrop: 600 kr

BÄGARE, med hänkel, silver, invändigt förgylld, C G Florell, Stockholm 1826, höjd 4,5 cm, vikt 29,5 g.

325 kr

Utrop: 350 kr