1 - 2 av 2

Avslutad | Pant – Tisdag 12 februari 2019

Klubbad för

BECK & JUNG, Holger Bäckström (1939 – 1997) Bo Ljungberg (1939 – 2007), tavla, WO-235, ed. 50, geometrisk multipel, handkolorerad relief, signerad och daterad 1975, 35x35cm.

Utrop: 2 000 kr

BECK & JUNG, Holger Bäckström (1939 – 1997) Bo Ljungberg (1939 – 2007), tavla, geometrisk komposition, screentryck relief på plexiglas, signerad, 1/6, 1973, 40x40cm.

750 kr

Utrop: 3 000 kr