21 - 23 av 23
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 februari 2019

Klubbad för

BECK & JUNG, Holger Bäckström (1939 – 1997) Bo Ljungberg (1939 – 2007), geometrisk komposition, screentryck relief på plexiglas, 2st, signerad 77/250 och 234/250, 1976, ca 40x40cm, slitage, med hål för upphängning.

Utrop: 1 000 kr

BECK & JUNG, Holger Bäckström (1939– 1997) Bo Ljungberg (1939 – 2007), tavla, geometrisk komposition, screentryck på plexiglas, signerad, 2/8, 1974, 50x50cm, slitage, metallram.

350 kr

Utrop: 1 000 kr

BECK & JUNG, Holger Bäckström (1939 – 1997) Bo Ljungberg (1939 – 2007), tavla, geometrisk komposition/ seriegrafi, screentryck, signerad, provtryck, 1969, 45x42cm, slitage på ram.

200 kr

Utrop: 1 000 kr