1 - 4 av 4

Avslutad | Pant – Tisdag 12 februari

Klubbad för

Fat, stengods, BO FAJANS. 1950-tal, Ø31,5cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Skål, BO FAJANS GK14, 28x28cm

Utrop: 500 kr

5 Assietter, BO FAJANS GK14, Ø19cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Ekeby ( Upsala), vas, Anna-Lisa Thomson, nr. 298, vit, lergods, höjd 29cm, Ø 21cm, mönster i relief, brukslitage, 1940tal.

425 kr

Utrop: 850 kr