1 - 20 av 40
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 februari

Klubbad för

Vas Kosta, design Mona Morales Schildt, signerad Kosta SH5506, höjd 18cm

375 kr

Utrop: 425 kr

Tumbler glas 6st Kosta Boda, All about you design Sara Woodrow H:12,3cm 57cl

275 kr

Utrop: 275 kr

Ölsejdel, Lasse Åberg, modell Söt mus, 17cm 40cl

125 kr

Utrop: 125 kr

Karaff med träkork, Lasse Åberg, modell ,Packad mus, höjd 22,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Vinglas, Lasse Åberg, Modell: Musseron, höjd 21cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Vinglas, Lasse Åberg, Modell: Mus med katt, höjd 21cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Vinglas, Lasse Åberg, Modell: Glas Mus, höjd 21cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Vinglas, Lasse Åberg, höjd 21cm

75 kr

Utrop: 100 kr

75 kr

Utrop: 100 kr

SEA GLASBRUK, figurin, blå katt, design Renate Stock-Paulsson, signerad, Kosta, Sverige, höjd ca 14,5cm

150 kr

Utrop: 200 kr

GULLASKRUF, glasfigurin/ konstglas, "Golfaren", design: Carlos R. Pebaqué, höjd 14,5cm, Carateknik, signerad, 2001, Sverige.

225 kr

Utrop: 350 kr

ORREFORS, Ljusstakar par, modell: Sofiero, design: Gunnar Cyrén, höjd 6,5cm, Ø 9,5cm, gravyr

300 kr

Utrop: 600 kr

ORREFORS, skål, modell: Sofiero, design: Gunnar Cyrén, höjd 8cm, Ø 11,5cm, gravyr

450 kr

Utrop: 400 kr

ORREFORS, skål, modell: Sofiero, design: Gunnar Cyrén, höjd 9cm, Ø 12cm, gravyr

100 kr

Utrop: 400 kr

ORREFORS, skål, modell: Sofiero, design: Gunnar Cyrén, höjd 11cm, Ø 115,5cm, gravyr

500 kr

Utrop: 500 kr

ORREFORS, skål, modell: Sofiero, design: Gunnar Cyrén, höjd 13cm, Ø 27cm, nagg, gravyr

800 kr

Utrop: 850 kr

ORREFORS, vas i kristall, modell: Fleur, design: Jan Johansson, H: 19,5cm, Ø11cm, något naggad. Visas och hämtas på Sefina Pantbank på Kistagången 22-24 i Kista.

Utrop: 225 kr

KOSTA BODA, vas i glas, modell: Satellite, design: Bertil Vallien, nr S049250, H:29 cm. Visas och hämtas på Sefina Pantbank på Kistagången 22-24 i Kista.

Utrop: 425 kr

ORREFORS, skål i kristall, modell: Marin, design: Jan Johansson, nr 4776-13, L: 26cm, H: 15,5cm. Visas och hämtas på Sefina Pantbank på Kistagången 22-24 i Kista.

Utrop: 450 kr

KOSTA BODA, skål i glas, Ø23,5-25,5cm, H3,5-6cm. Visas och hämtas på Sefina Pantbank på Kistagången 22-24 i Kista.

50 kr

Utrop: 75 kr