1 - 6 av 6

Avslutad | Pant – Tisdag 12 februari

Klubbad för

Elgitarr, Gibson Les Paul Studio, snr 110600653, made in USA, i hårt original case

4 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Musikinstrument Övrigt

STAGG, basförstärkare / Bass Amplifier, CA 20B, svart, 40W, snr. 2002036, bruksslitage, sladd.. Ej med på visning.

450 kr

Utrop: 300 kr

IBANEZ, Elgitarr, RG Series, RG 321MH, matt svart / weathered black, mahogny kropp, brukslitage, snr. I080866135, Indonesien, mjukt fodral

750 kr

Utrop: 850 kr

Elgitarr, Shine, med svajarm, i slitet mjukt fodral

550 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, Snr: MX17847705, tillverkad i Mexico, lack skador, i mjukt fodal

5 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, Snr: US12146720, tillverkad i U.S.A, i hårt orginal fodral, med rem, sladd, svajarm, manual, nyckel till fodral

7 200 kr

Utrop: 6 600 kr