1 - 20 av 28
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 februari

Klubbad för

Cykelhjul 2st Reynolds Vigand kolfiberhjul 28" utan däck. Ej med på vinsing.

2 100 kr

Utrop: 1 600 kr

Solglasögon Burberry B 1497 med putsduk, fodral och ask

600 kr

Utrop: 375 kr

Väska Ralph Lauren, svart läder, med axelrem, detaljer i gulmetall, ficka på framsidan 21x19,5cm

700 kr

Utrop: 250 kr

Georg Jensen Cobra Ljushållare

175 kr

Utrop: 75 kr

Georg Jensen Bloom Saltkar med sked och kartong

275 kr

Utrop: 100 kr

Isborr höjd:160cm, Ø12cm, VMM 8.8, Sweden, bruksslitage som repor och smuts. Ej med på vinsing.

175 kr

Utrop: 125 kr

Isdubbar och diverse fiskedrag . Ej med på vinsing.

350 kr

Utrop: 50 kr

Dvd filmer 100st, av olika titlar, med väskor

475 kr

Utrop: 50 kr

Olika sorters fiskedrag, med låda, ej med på visning

1 300 kr

Utrop: 50 kr

Robotdammsugare Cleanmate S800, snr:7350047050098, oanvänd i originalkartong

1 300 kr

Utrop: 750 kr

Solglasögon Gucci Pilot, modellnr: GG 0227S 004, hel ram med glitter, metallbågar, år: 2018

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Bälte/skärp, ACNE studios, Rope Jack, 133cm, svart/vitt/orange, dustbag, i ask

Utrop: 700 kr

Kruka, Herend, på fot, höjd: 9cm, Ø20,8cm

350 kr

Utrop: 375 kr

Skål Rörstrand Gunnar Nylund höjd: 12cm Ø18,4cm

350 kr

Utrop: 375 kr

Flaggstång mässing Skultuna höjd 40,5cm

225 kr

Utrop: 200 kr

175 kr

Utrop: 200 kr

Väska i okänd metall 15,2 x 10cm

375 kr

Utrop: 50 kr

Solglasögon Ray Ban Shooter Havana RB 3138 gul metall, i fodral och kartong

750 kr

Utrop: 550 kr

Halsband 68cm med hänge, tenn

Halsband 66cm med hänge, tenn