1 - 15 av 15

Avslutad | Pant – Tisdag 26 februari

Klubbad för

Glas, 2st, Skruf, signerat Ingegerd Råman, höjd 11,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Skulptur glas signerad av Mats Jonasson nr:65124 höjd: 18cm

650 kr

Utrop: 250 kr

Skulptur glas signerad av Mats Jonasson nr: 65129 höjd: 14,5cm

475 kr

Utrop: 200 kr

Skulptur glas Orrefors höjd: 15cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Vas Nuutajärvi "Näckros" H:15cm

100 kr

Utrop: 75 kr

ljusstakar ett par Nuutajärvi "Näckros" H:6,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Skål Orrfors "Princess" Sven Palmqvist H:8cm Ø11 cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Fyra st ljuskoppar Iittala "Ballo"

150 kr

Utrop: 75 kr

2 Ljuslyktor, Iittala Kastehelmi, 6,4cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Skål på fot, Iittala, Kastehelmi, höjd 15cm

325 kr

Utrop: 50 kr

Sex st Irish Coffee glas Iittala "Tsaikka" höjd:8 cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Dessertskålar fyra st Riihimäen lasi höjd: 5,5 cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Dessertskålar tre st Iittala modell:"Kekkerit" Timo Sarpaneva höjd:9 cm Ø ca 10 cm

Utrop: 75 kr

Vas, kristall/glas höjd 35cm, Ø19cm

225 kr

Utrop: 125 kr

Skål, glas höjd 13cm, Ø25cm, nagg på kanter

25 kr

Utrop: 75 kr