41 - 52 av 52
123 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 februari 2019

Klubbad för

Fat, S835 1373,7g 367x483mm, repor

4 500 kr

Utrop: 5 400 kr

Sockerskål och gräddkanna S813 158,4g, Finland ca1968, höjd 6cm och 7,5cm, förgylld insida, gravyr

Utrop: 600 kr

Medalj S925 brv 9,3g med band

Utrop: 50 kr

Fickur, Omega S800 2st boetter med liten sekundvisare boetter skadad urtavla

375 kr

Utrop: 450 kr

Gafflar 12st modell Chippendale S830 181mm 416,1g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Knivar 12st modell Chippendale S830 205mm 768,2g

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Ljusstake S830 höjd: 6cm bottenplatta okänd metal

Utrop: 200 kr

Skedar 2st S800 123,7g 217mm graverade

Tendstiks ask silver/trä s800 Brv:23,7g

150 kr

Utrop: 50 kr

Silver bägare graverad år 1931 118,5g

Utrop: 450 kr

Silver skål graverad år 1934 372,5g

Utrop: 1 300 kr

Två st silvermynt en silver plakett i plast fodral Brv:52,6g

150 kr

Utrop: 200 kr