1 - 1 av 1

Avslutad | Pant – Tisdag 12 mars

Klubbad för

Tavla, Hasse Andersson Gåsmålaren, litografi, numrerad 44/300, 29,5x23,5cm inklusive ram

Utrop: 150 kr