1 - 3 av 3

Avslutad | Pant – Tisdag 12 mars

Klubbad för

Tavla, Pierre Oloffson (1921-1996), litografi, 65x58cm, signerad 91/210

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Tavla, Pierre Oloffson (1921-1996), litografi, 78x59cm, signerad, onumrerad

2 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Konst, Beck & Jung, screentryck på plexi, 60x60cm, signerad 1974

Utrop: 3 000 kr