1 - 20 av 25
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 mars

Klubbad för

Ring Kalevala justerbar storlek

175 kr

Utrop: 75 kr

Hänge/Brosch med Came i oädel metall

150 kr

Utrop: 50 kr

Hänge okänd metall 9,9g med stenar (några stenar saknas)

Utrop: 50 kr

Skor, Gabor, stl 37,5, svart mocca, i kartong

Utrop: 50 kr

Väska Hedgren, behov av tvätt

25 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr ESP custom med svajarm, en ratt saknas

4 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Pärlcollier, odlade saltvattenspärlor Ø9mm, lås S835, 62cm

1 600 kr

Utrop: 700 kr

Väckarklocka, Georg Jensen, digital, metall, längd:15cm

Skål, Georg Jensen, bruksslitage, längd: 16cm

Tårtspade, Georg Jensen, stål, repig

Fat, Orrefors Jernverk, Jan Johansson, metall, Ø28cm, repig

Utrop: 250 kr

Fat, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien, handmålat glas, Ø33cm

Tavla, signerad J Ahrle, "Ett Par", akryl, blandteknik, 51x42cm inklusive ram

Handväska, Louis Vuitton, Speedy NM 35 Damier, 35x18x 22cm, modell: N41363, snr: R15125, lås och nyckel, utan axelband, dustbag, kartong, kvitto, påse

3 800 kr

Utrop: 4 500 kr

Solglasögon, Gucci GG, 1110/S B2XNR, snr: SFM118GHDU, i fodral

475 kr

Utrop: 450 kr

Handväska, Michael Kors, Jet Set Travel, mörkblå, guldfärgade detaljer, 38x27x15cm

900 kr

Utrop: 750 kr

Kikare, Seiss Victory SF, 8x42, snr: 4534761, i fodral

8 100 kr

Utrop: 5 000 kr

Blodtrycksmätare, Omron, snr: 20081013277VF, i väska med manualer

200 kr

Utrop: 50 kr

Vibrationsplatta, Revitive IX, i box med sladdar och manualer. Ej på visning

225 kr

Utrop: 50 kr

Laptop, Acer, Swift 1, minne eMMC 64gb, Intel Celeron, Processor N3060, lösenordslåst, laddare

300 kr

Utrop: 800 kr